عکس ها در حال آپلود هستند

1.800.000
شماره آگهی 151
تاریخ آگهی 13 Aug 2021
متراژ (m²) 100
تعداد اتاق 2+1
سن ساختمان 4
تعداد طبقات 24
شماره طبقه 10
تعداد حمام 1
تعداد بالکن ها 1
گرمایش سیستم مرکزی
مبله خیر
وضعیت استفاده خالی
سیته (مجتمع) بله
آیدات(شارژ) دارد
واجد شرایط وام بله
ازطرف مالک
معاوضه خیر

استانبول موفق به آماده سازی یک محله جدید و مدرن شده است که 15 هزار نفر در آن زندگی می کنند. انتظار می رود پنجمین پروژه 5Levent که توسط KİPTAŞ و Torunlar REIC به امضا رسیده است ، تحت عنوان “Finanskent 2” برای فروش ارائه شود. در ماه اول سال 2013 ، Torunlar REIC بالاترین پیشنهاد را به زمین Eyüp Alibeyköy داد ، که با مناقصه ای برگزار شده توسط KİPTAŞ برای فروش گذاشته شد.

پروژه پنجم Levent که با هزینه سرمایه گذاری 1 میلیارد 800 میلیون TL محقق شد ، این فرصت را دارد که به راحتی و خیلی سریع به بزرگراه TEM و جاده Kağıthane-Cendere برسید. این منطقه بسیار نزدیک به منطقه CBD (منطقه تجاری تجاری مرکزی) این پروژه واقع شده است که با مدل اشتراک دارایی ساخته شده است. همچنین به مراکز خرید ، مناطق تجاری ، مکانهای اجتماعی و فرهنگی و فرصتهای آموزشی در شهر نزدیک است. 54.28 درصد از مساحت ساخت و ساز متعلق به Torunlar REIC است.

پروژه 5 Levent ، که شامل 50 نوع مسکن مختلف است ، تقریباً 4000 اقامتگاه را شامل می شود. 200 آپارتمان در این پروژه به صاحبان زمین داده می شود. Torunlar REIC همچنین یک مجموعه 4 بلوک متشکل از 400 آپارتمان را برای کسانی که در خانه های واقع در زمین زندگی می کنند ، بنا می کند. علاوه بر واحدهای مسکونی که به K toPTAŞ پیشنهاد می شود ، این پروژه شامل یک منطقه آموزشی دانشگاه با مساحت ساخت و ساز 145 هزار متر مربع ، 2 مدرسه با 36 کلاس درس و 2 مسجد است.

مشخصات فنی
سمت
ویژگی های داخلی
ویژگی های خارجی
مناسب برای معلولین
دسترسی ها
حمل و نقل
چشم انداز
ویژگی ملک
نظرات
(420) بار مشاهده شده

نکات ایمنی

هرگز برای افرادی که نمی شناسید پول ارسال نکنید.

انتقال وجهی را که از طریق اطلاعات هویتی و شماره تلفن همراه انجام می شود ، انجام ندهید.

به هر دلیلی بدون دیدن خانه ای که می خرید یا اجاره می کنید ، هیچ پیش پرداخت یا پرداخت مشابهی انجام ندهید.